O nas – informacje o firmie Car4Vip

Car4Vip  to prężnie rozwijająca się wypożyczalnią samochodów w Warszawie. Oferujemy Państwu krótko jak również i wynajem długoterminowy. Nasza oferta wynajmu samochodów skierowana jest do osób prywatnych ale również dla firm. Wypożyczalnia Car4Vip oferuje wynajem aut osobowych jak i dostawczych/użytkowych, umożliwiając zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb każdego z naszych klientów.

Prowadzimy usługi wynajmu samochodów do ślubu z kierowcą lub też innych imprez okolicznościowych. Transfery/Odbiory osób z lotniska czy też dworca do wskazanego hotelu.

Dodatkowo również wychodząc na przeciw państwa potrzebą możemy wynająć auto z profesjonalną ochroną, która na co dzień ochrania prywatne imprezy, kluby nocne, hotele, kasyna jak i zajmuje się ochroną VIP.

Nasze ceny są konkurencyjne a świadczone usługi na najwyższym poziomie.

Firma Car4Vip Sp. z o.o. swoją ofertę kieruje szczególnie dla tych klientów którzy wynajmując samochód oczekują profesjonalnej i szybkiej obsługi. Jesteśmy do państwa dyspozycji 24h, jeżeli będzie taka potrzeba podstawimy samochód nawet o 3 w nocy. Nie ma u nas miejsca na przetrzymywanie kaucji klienta, jak to ma często miejsce u konkurencji.

Nie żądamy od państwa zwrotu umytego samochodu kiedy na dworze jest śnieg i zawierucha co z wiadomych względów uniemożliwia oddanie czystego samochodu.

Wynajmując państwu samochód powyżej 7 dni nie będziemy liczyć Państwu przejechanych kilometrów.

Zapraszamy do współpracy również firmy. Zaufanie to dla nas podstawa, na której budujemy nasze relacje z klientami indywidualnymi oraz firmowymi. Wypożyczalnia Samochodów Car4Vip stanowi synonim uczciwości, niezawodności i doświadczenia naszej firmy.