Polityka firmy

Zapewniamy Państwu wynajem samochodów bogato wyposażonych i w pełni sprawnych. W naszej ofercie znajdują się zarówno auta osobowe, jak i samochody dostawcze.

Gwarantujemy państwu atrakcyjne ceny oraz pojazdy w idealnym stanie technicznym i pełnym pakietem ubezpieczeń. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów auta podlegają regularnym przeglądom.

Oferujemy krótko i długoterminowy wynajem samochodów różnych klas dla klientów indywidualnych oraz biznesowych z kraju i z zagranicy.

Nasza wypożyczalnia aut gwarantuje Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dopasować konkretne usługi do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego Klienta. Z tego też powodu wynajem samochodu w No Basic Cars należy do niezwykle przyjemnych, ale również szybkich i sprawnych czynności.

Zapewniamy, że korzystając z naszych specjalnych pakietów, będą Państwo mogli wybrać dogodny dla siebie okres na wypożyczenie samochodu, jak również markę i model auta. Dużą wagę przykładamy również do cen, którymi wyróżnia się nasza wypożyczalnia samochodów. Tanio, przy zachowaniu najwyższej jakości usług oraz przy preferencyjnych warunkach. Czy można oczekiwać czegoś więcej?

Jesteśmy pewni, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani wybierając właśnie naszą propozycję, gdyż jest to jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert z kategorii „rent a car Warsaw„. Zapraszamy!

Na życzenie klienta podstawiamy samochód w wybrane miejsce.